پنج‌شنبه 1 شهریور‌ماه سال 1386 ساعت 18:12
با شناسایی کنسرت زیرزمینی گروه‌های  شیطان‌پرست که به صورت مخفیانه در باغ بزرگی درمحمدشهر کرج در حال اجرا بود، ده‌ها تن از شرکت کنندگان در این  کنسرت دستگیر شدند.

سردار رضا زارعی، فرمانده انتظامی استان تهران با بیان این خبر  گفت: مدتی قبل ماموران اطلاعات پلیس استان تهران در جریان اجرای یک کنسرت بزرگ خواننده‌های گروه شیطان پرستی قرار گرفتند که قرار بود دختران و پسران ثروتمند و علاقمند به این گروه‌ها در آن شرکت کنند.

وی ادامه داد: از آنجا که دعوت از طرفداران این گروه‌ها به صورت اینترنتی انجام می‌شد، رسیدگی به موضوع در دستور کار تیمی ویژه از کارآگاهان قرار گرفت و تحقیقات پلیسی برای کشف محل اجرای کنسرت آغاز شد.

مدتی بعد ماموران دریافتند که برگزار کنندگان کنسرت برای فرار از دست پلیس ، محل اجرای برنامه را ساعتی قبل از آغاز آن به شرکت کنندگان اعلام می‌کنند تا هیچ‌کس به جز آنها از محل برنامه مطلع نباشد.

بنابراین بررسی‌های تخصصی برای شناسایی این  محل آغاز شد و سرانجام کارآگاهان لحظاتی قبل از اجرای کنسرت موفق شدند محل آن را که باغ بزرگی در محمد شهر کرج بود شناسایی کنند.

رئیس پلیس استان تهران در ادامه گفت: در حالی که مجریان برنامه، تعدادی را به عنوان مامور در اطراف باغ به کار گرفته بودند تا با زیر نظر گرفتن محل، مانع از ورود پلیس به آنجا شوند، ماموران به صورت نامحسوس این باغ را به محاصره درآورده و با دریافت دستور قضایی وارد آنجا شده و دهها تن از شرکت کنندگان را دستگیر کردند. 

وی با اشاره به پوشش نامناسب دختران شرکت کننده در این کنسرت افزود: این اولین بار است که ده‌ها دختر و پسر از طریق اینترنت به چنین مراسمی دعوت شده‌اند، به طوری که تعدادی از شرکت‌کنندگان ایرانی‌های مقیم خارج از کشور بوده‌اند و با هدف شرکت در یک کنسرت مهیج شیطانی راهی ایران شده بودند.

وی افزود: برخی از دستگیر شدگان در بازجویی‌ها گفته‌اند که  مجریان برنامه از هر شرکت کننده 6 هزار تومان ورودی دریافت کرده بود که این مبلغ با اوج گرفتن مراسم در ساعت حدود 22، به 15 هزار تومان افزایش یافته بود.

رئیس پلیس استان تهران با بیان اینکه تعداد زیادی از شرکت کنندگان دخترانی بودند که با لباسهای نامناسب در مراسم شرکت کرده بودند، افزود: به نظر می‌رسد هدف برگزار کنندگان این کنسرت از به کار گیری بیش از 10 دوربین در باغ توزیع و فروش صحنه‌های مراسم به صورت سی‌دی بوده است.

به گفته سردار زارعی هم اکنون تمامی دستگیرشدگان در پلیس امنیت استان تهران
 به سرمی‌برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد. تازگی ها در مملکت ما مد شده هر گروهی رو دستگیر می کنن به اون ها انگ شیطان پرست بودن می زنن. جالب این جست از نظر آقایون موسیقی رپ موسیقی شیطان پرستی  به حساب می یاد . ای خدا اگه هستی به داد ما برس

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo